Mecenāti Boriss un Ināra Teterevi 2010. gadā nodibināja labdarības fondu ar nolūku atbalstīt izcilas un sabiedrībai noderīgas labdarības iniciatīvas.

Jo īpaši Teterevu ģimene atbalsta kultūru, izglītību, uzlabojumus publiskajā pilsētvidē, sniedz atbalstu kopienu attīstības organizācijām pilsētās un lauku apvidos, dzīvnieku aizsardzībai un palīdz maznodrošinātu un trūcīgu personu grupām.

 

Fonda darbības gados atbalstītas simtiem organizāciju un palīdzīga roka sniegta tūkstošiem cilvēku Latvijā un ārvalstīs. 2020. gada maijā, Borisa un Ināras Teterevu fonda desmitajā jubilejā, ir saņemti arī Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (sk. pielikumā) un kultūras ministra Naura Puntuļa (sk. pielikumā) apsveikuma un pateicības vārdi par darbiem, kas Latvijā paveikti ar fonda atbalstu.

Par fonda darbiem 10 gados aicinām klausīties arī Latvijas Radio sižetā:

 

Savukārt 2016.gada 20.maijā, atskatoties uz piecos fonda darbības gados paveikto, notika īpašs labdarības un brīvprātīgā darba godināšanas pasākums “Ne adatai kur nokrist”. “Esam gandarīti un pateicīgi par mūsu kopīgi paveikto šajos gados. Ticam, ka paveiktais un sasniegtais maina pasauli ap mums, padarot to labestīgāku, sakoptāku un sirdsgudrāku,” toreiz pauda mecenāti Boriss un Ināra Teterevi.

 

Borisa un Ināras Teterevu fonds ir daļa no labdarības kustības Latvijā. Plašāk par filantropijas attīstību Latvijā aicinām lasīt Nacionālajā enciklopēdijā.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.