Mecenāti Boriss un Ināra Teterevi 2010. gadā nodibināja labdarības fondu ar nolūku atbalstīt izcilas un sabiedrībai noderīgas labdarības iniciatīvas.

Jo īpaši Teterevu ģimene atbalsta - kultūru, izglītību, uzlabojumus publiskajā pilsētvidē, sniedz atbalstu kopienu attīstības organizācijām pilsētās un lauku apvidos, dzīvnieku aizsardzībai un palīdz maznodrošinātu un trūcīgu personu grupām. Fonda darbības gados atbalstītas simtiem organizāciju un palīdzīga roka sniegta tūkstošiem cilvēku Latvijā un ārvalstīs.

 

 

Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija, UNESCO Latvijas Nacionālās komisija un biedrība „ICOMOS Latvija” 2011. gadā piešķīra fondam Kultūras mantojuma Gada balvas Īpašo balvu par mecenātismu.

Izglītības un zinātnes ministrija Eiropas Brīvprātīgā darba gada 2011 ietvaros pasniedza fondam Goda rakstu par kvalitatīvu darbu sabiedrības labā un nozīmīgu ieguldījumu brīvprātīgā darba attīstībā Latvijā. 

Borisa un Ināras Teterevu fonds ir daļa no labdarības kustības Latvijā. Plašāk par filantropijas attīstību Latvijā aicinām lasīt Nacionālajā enciklopēdijā.

 

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.