"Ķepa uz sirds" – raidījums visai ģimenei par dzīvnieku aizsardzības jautājumiem, speciālistu padomiem, dzīvnieku kopšanu, audzināšanu un citām interesantām lietām.

Raidījums dodas ciemos uz dzīvnieku patversmēm un palīdz atrast to iemītniekiem jaunas mājas un saimniekus. Tas skatāms LTV1 kanālā sestdienās plkst. 10.00, ar atkārtojumiem svētdienās, plkst. 15.45, un pirmdienās, plkst. 13.05. Savukārt jebkurā laikā internetā - www.kepauzsirds.lv.

Pirmais raidījums ēterā iznāca 2011. gada 15. janvārī. Daudzi simti dzīvnieku patversmju iemītnieki ar raidījuma palīdzību jau ir atraduši jaunas mājas. Piepildīt šo misiju palīdz raidījuma viesi - sabiedrībā pazīstami cilvēki: mūziķi, aktieri, sportisti, mākslinieki, politiķi, žurnālisti, uzņēmēji.

Kā pirmais raidījuma viesis bija dziedātāja Laima Vaikule.  

“Ķepas uz sirds” producente Inese Kreicberga un radošā komanda 2016. gada 20. maijā, labdarības un brīvprātīgā darba godināšanas pasākumā “Ne adatai kur nokrist”saņēma Borisa un Ināras Teterevu fonda godinājumu par cildeno darbu, padarot sabiedrību redzīgāku, humānāku un atbildīgāku rūpēs par dzīvniekiem mums blakus.

Raidījums ir iemantojis skatītāju uzticību. Tas top kopā ar skatītājiem, jo ik dienas tiek saņemti skatītāju zvani un vēstules - gan, lai padalītos ar saviem stāstiem, gan iesūtītu savu mīluļu video vai ieteiktu jaunas tēmas.

SAISTĪTĀS ZIŅAS:

“ĶEPAS UZ SIRDS” SEPTĪTAJĀ JUBILEJĀ TAPUSI ĪPAŠA RAIDĪJUMA DZIESMA. 01.02.2018.

“ĶEPA UZ SIRDS” SĀK JAUNO SEZONU LTV1. 29.08.2017.

SEŠUS GADUS ĶEPU ĶEPĀ. 16.01.2017.

RAIDĪJUMS “ĶEPA UZ SIRDS” SĀK SESTO SEZONU. 29.08.2016.

"ĶEPA UZ SIRDS" AR 200.RAIDĪJUMU ATZĪMĒ PIECU GADU JUBILEJU. 04.03.2016.

 

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.