Sešus akadēmiskos gadus pēc kārtas, no 2011. līdz 2017. gadam, Rīgas Stradiņa universitāte ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu īstenoja unikālu mūžizglītības projektu “Inteliģences akadēmija”

Projekts sniedza iesēju attīstīt studentu un interesentu zināšanas un prasmes, kuras akadēmiskā izglītība nesniedz, taču ir būtiskas jebkuras personības izaugsmē. Nodarbību apmeklētāji pieredzējušu un sabiedrībā pazīstamu ekspertu vadībā bagātināja zināšanas par mākslu, kultūru, mūziku, etiķeti, uzvedības kultūru, dejotprasmi un citām jomām. Nodarbības apmeklējuši desmitiem tūkstošu interesentu. 

Inteliģences akadēmija tika organizēta divos moduļos: Personības izaugsmes modulis un Balles deju teorijas un prakses modulis.

Lekciju kopsavilkumu aicinām noskatīties īpaši veidotajā video žurnālā.

Pirmajā modulī piecos gados notika 138 mākslas un kultūras tēmām veltītas nodarbības, kuras apmeklēja vairāk nekā 33 000 interesentu. Savukārt balles deju soļus apguva vairāki simti deju partneru pāri. Apgūtās iemaņas tagad ļauj tūkstošiem mākslas un deju nodarbību apmeklētāju turpināt iesākto patstāvīgi - bagātināt un pilnveidot zināšanas, kā arī pielietot tās ikdienas gaitās.

 

SAISTĪTĀS ZIŅAS:

RSU INTELIĢENCES AKADĒMIJĀ ZINĀŠANAS BAGĀTINĀJA TŪKSTOŠIEM INTERESENTU. 27.04.2017.

SOLIS UZ PERSONĪBAS IZAUGSMI: RSU INTELIĢENCES AKADĒMIJAI JAU PIECI GADI. 14.04.2016.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.