"Ķepa uz sirds" – informatīvi izglītojošs TV un radio raidījums visai ģimenei par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu, speciālistu padomiem, dzīvnieku aizsardzības jautājumiem.

Raidījums palīdz dzīvnieku patversmju iemītniekiem atrast jaunus saimniekus. Daudzi simti dzīvnieku jau ir atraduši savas vienmērmājas. Piepildīt šo misiju palīdz raidījuma viesi - sabiedrībā pazīstami cilvēki: mūziķi, aktieri, sportisti, mākslinieki, politiķi, žurnālisti, uzņēmēji.

Kopš 2019. gada septembra iemīļotais raidījums “Ķepa uz sirds” ir klausāms arī pilnīgi jaunā – radio formātā. Tas pie klausītājiem nāk ik nedēļu Latvijas Radio ēterā ar iespēju to pēcāk klausīties raidījuma mājaslapā

TV un radio raidījuma “Ķepa uz sirds” idejas autore un žurnāliste Inese Kreicberga akcentē: “Esam īpaši pateicīgi Borisa un Ināras Teterevu fondam, kas atbalstījis TV raidījumu daudzus gadus kopš tā iznākšanas brīža un palīdz īstenot arī radio raidījuma ieceri.

Esam pārliecināti, ka radio raidījums paplašina iespējas klātienes sarunai, jautājumiem un atbildēm tiešraidē par dzīvniekiem un viņu draugiem būtiskām tēmām. Ar TV un radio palīdzību mēs spēsim gan parādīt, gan pastāstīt vairāk un arī atbildēt uz vairāk jautājumiem.”

Savukārt TV raidījums ir skatītāju iemīļots jau kopš 2011. gada 15. janvāra, kad ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu TV ēterā iznāca pirmais raidījums. Tas joprojām ik nedēļu skatāms LTV1 kanālā un jebkurā laikā internetā - www.kepauzsirds.lv.

Pirmais raidījuma viesis bija dziedātāja Laima Vaikule.  

“Ķepas uz sirds” producente Inese Kreicberga un radošā komanda 2016. gada 20. maijā, labdarības un brīvprātīgā darba godināšanas pasākumā “Ne adatai kur nokrist”saņēma Borisa un Ināras Teterevu fonda godinājumu par cildeno darbu, padarot sabiedrību redzīgāku, humānāku un atbildīgāku rūpēs par dzīvniekiem mums blakus.

Raidījums ir iemantojis skatītāju uzticību. Tas top kopā ar skatītājiem, jo ik dienas tiek saņemti skatītāju zvani un vēstules - gan, lai padalītos ar saviem stāstiem, gan iesūtītu savu mīluļu video vai ieteiktu jaunas tēmas.

SAISTĪTĀS ZIŅAS:

“ĶEPA UZ SIRDS” IEKARO BRĪVDIENU RĪTUS. 15.01.2024.

AR ZIEDOTĀJU PALĪDZĪBU GLĀBJ TŪKSTOŠIEM DZĪVNIEKU. 04.10.2023.

“ĶEPA UZ SIRDS” ŠOSEZON SKAN ARĪ LATVIJAS RADIO. 13.04.2021. 

“ĶEPA UZ SIRDS” KLAUSĀMS ARĪ RADIO FORMĀTĀ. 13.11.2019.

“ĶEPAS UZ SIRDS” SEPTĪTAJĀ JUBILEJĀ TAPUSI ĪPAŠA RAIDĪJUMA DZIESMA. 01.02.2018.

“ĶEPA UZ SIRDS” SĀK JAUNO SEZONU LTV1. 29.08.2017.

SEŠUS GADUS ĶEPU ĶEPĀ. 16.01.2017.

RAIDĪJUMS “ĶEPA UZ SIRDS” SĀK SESTO SEZONU. 29.08.2016.

"ĶEPA UZ SIRDS" AR 200.RAIDĪJUMU ATZĪMĒ PIECU GADU JUBILEJU. 04.03.2016.

10 GADOS PALĪDZĒTS TŪKSTOŠIEM DZĪVNIEKU. 20.02.2020.

 

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.