Jauni pasūtījumi pašlaik netiek pieņemti

 

Programma “Iedod darbu čaklām rokām” rosina satikties cilvēku ar īpašām vajadzībām priekam par paveikto ar savām rokām un priekam to cilvēku acīs, kuri saņem rokdarbus un amatniecības darinājumus.

No vienas puses programma dod darbu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – radīt rokdarbus vai amatniecības darinājumus, un tādējādi gūt sev ienākumu / labumu par paša veiktu darbu. Programma sniedz iespēju būt noderīgam gan lielam, gan mazam darbam. Skatiet, kā darinājumi top biedrībā “Cerību spārni” Siguldā:

No otras puses programma ir jauka iespēja rosīgām organizācijām bagātināt ikdienas un svētku aktivitātes, iepriecinot savā paspārnē esošos ļaudis ar rokdarbiem vai amatniecības darinājumiem. Programma sniedz iespēju iepriecināt līdzcilvēkus - gan lielus, gan mazus. Pirmie sūtījumi jau aizceļojuši uz Talsiem un Alūksni.

Ja esat biedrība, nodibinājums vai reliģiska organizācija, un plānojat rīkot labdarības pasākumu vai esat iecerējuši iepriecināt ļaudis mājās, jums ir iespēja pasūtīt rokdarbus/amatniecības darinājumus.

Mantas un to piegāde ir BEZMAKSAS. Šīs izmaksas sedz Borisa un Ināras Teterevu fonds programmas “Iedod darbu čaklām rokām” ietvaros.

Kā jārīkojas?

  1. Jāatver ČAKLO ROKU KATALOGS, jāizvēlas sev interesējošā manta/-as un jāaizpilda PIETEIKUMA VEIDLAPA.
  2. Pieteikuma veidlapā organizācija norāda, ko un cik daudz vēlas pasūtīt un kādam labdarības mērķim šīs mantas tiks izlietotas.
  3. Veidlapu nosūta mūsu fondam.
  4. Fonda darbinieki caurskata un apstiprina pieteikumu, un pasūta izvēlēto mantu izgatavošanu, kas var ilgt līdz 6 nedēļām.
  5. Kad mantas ir izgatavotas, tās aizceļo pie organizācijas, kas tās pasūtīja.
  6. Jau pēc labdarības pasākuma norises organizācija sniedz mūsu fondam ĪSU PĀRSKATU PAR IZLIETOJUMU.

Šos soļus izskaidro arī šis video:

Raktiet ziņu fondam arī tad, ja esat organizācija, kuras paspārnē čakli darbojas rokdarbnieki un amatnieki ar īpašām vajadzībām, un vēlaties piedāvāt iekļaut mantas ČAKLO ROKU KATALOGĀ.

Pašlaik jau sadarbojamies ar Bērnu un jauniešu biedrību “Cerību spārni”.

 

SAISTĪTĀS ZIŅAS:

JAUNA IESPĒJA CILVĒKIEM AR ĪPAŠĀM VAJADZĪBĀM GŪT IENĀKUMUS UN PIEDALĪTIES LABDARĪBĀ. 15.11.2017.

 

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.