2003. gadā savu darbību uzsāka Ziedot.lv – lielākā Latvijas labdarības organizācija un viens no ilggadējiem Borisa un Ināras Teterevu fonda sadarbības partneriem. Fonds Ziedot.lv darbību atbalsta jau kopš savas dibināšanas – gan ar regulāru palīdzību Ziedot.lv un Bērnu rehabilitācijas centra “POGA” darbībai, gan ar ziedojumiem konkrētiem projektiem.

Ziedot.lv un Borisa un Ināras Teterevu fonda kopā īstenoto projektu klāsts ir plašs. Fonda atbalsts sniegts labdarības virtuvju darbībai, bērnu rehabilitācijas iniciatīvām, Brīvības pieminekļa zvaigžņu izgaismošanai, iniciatīvai “Palīdzēsim. Uzklausīsim” un citiem sabiedrībai būtiskiem projektiem. Savukārt Ziedot.lv darbība atbalstīta, palīdzot segt izdevumus par komunālajiem maksājumiem un līdzfinansējot darbinieku darba samaksu.

Organizācija ir dibināta ar mērķi kļūt par tiltu, kur satiekas tie, kuriem vajadzīga palīdzība, un tie, kuri vēlas palīdzēt, jo “to, ko nespēj viens, to spēj tauta,” saka Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta. Intervijā Latvijas Radio 1 viņa pastāstīja, ka darbības divdesmit gados iedzīvotāji un uzņēmumi Latvijas labklājībai ir ziedojuši 73 miljonus eiro, visbiežāk izvēloties ziedot bērniem, pamestiem mājdzīvniekiem un sirmgalvjiem.

2016. gadā Ziedot.lv vadītājai Rūtai Dimantai pasniegta Borisa un Ināras Teterevu fonda Goda zīme ar pirmo kārtas numuru, tādējādi apliecinot “Ziedot.lv” ilgstošo un pašaizliedzīgo darbību sabiedrības labā ar izciliem panākumiem.

Darbs turpinās un iemiesojas jaunajos darbos.

 

SAISTĪTĀS ZIŅAS:

ZIEDOT.LV SVIN LABDARĪBAS DARBA DIVDESMITGADI. 31.08.2023.

ZIEDOT.LV SĒKLU UN STĀDU ATBALSTS CENTĪGĀM, GRŪTĪBĀS NONĀKUŠĀM ĢIMENĒM. 12.04.2023.

BĒRNI AR KUSTĪBU TRAUCĒJUMIEM SAŅĒMUŠI JAU 140 REHABILITĀCIJAS KURSUS. 13.03.2023.

ZIEDOT.LV PALĪDZĒS SARŪPĒT GRŪTĪBĀS NONĀKUŠAJIEM SĒKLAS, STĀDUS UN DĀRZA INVENTĀRU. 10.05.2022.

IESPĒJA PIETEIKTIES SĒKLU, STĀDU UN DĀRZA PIEDERUMU SAŅEMŠANAI. 10.05.2021.

SUPERVAROŅU TĒRPI NODOTI PIRMAJIEM PACIENTIEM LIETOŠANAI MĀJĀS. 01.12.2020.

JAUNAS TEHNOLOĢIJAS CENTRĀ POGA PALĪDZĒS BĒRNIEM COVID-19 PANDĒMIJAS LAIKĀ UN PĒC TĀS. 25.05.2020.

LABDARĪBAS RAIDĪJUMAM “ZAĻĀ LAMPA” - GADS. 23.11.2016.

RŪTA DIMANTA SAŅEM BORISA UN INĀRAS TETEREVU ĪPAŠO APBALVOJUMU. 23.05.2016.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.