Kopš 2014. gada Borisa un Ināras Teterevu fonds sniedz regulāru finansiālu atbalstu Nacionālo bruņoto spēku (NBS) veterānu un kritušo karavīru ģimeņu rehabilitācijas un ārstniecības programmai. To īsteno Valsts aizsardzības un patriotisma fonds "Namejs".

Borisa un Ināras Teterevu fonds šim mērķim ziedojis vairākus desmitus tūkstošus eiro. 2022. gada oktobrī fondam piešķirta Valsts aizsardzības un patriotisma fonda "Namejs" pateicība par sniegto atbalstu.

“Fonda atbalsts visu gadu garumā ir bijis liels palīgs, lai fonds “Namejs” varētu pilnvērtīgi darboties. Viņi uzticējās mums, ziedoja, un tā tas aplis sāka griezties, tad pārējie mums uzticējās, redzot mūsu labos darbus,” saka fonda “Namejs” valdes priekšsēdētājs atv. ģenerālleitnants Raimonds Graube.

Raimonds Graube pasniedz pateicības rakstu mecenātei Inārai Teterevai. Foto: Armīns Janiks/Aizsardzības ministrija

Fonda “Namejs” vadmotīvs ir “Atceries savējos!”. Kā norāda R. Graube, tā ir kā karavīru brālība, kurā cits par citu rūpējas. Tajā darbojas gan bijušie Nacionālo bruņoto spēku komandieri, gan daudzas sabiedrībā pazīstamas personas.

Fonda “Namejs” filozofija aicina parūpēties par cilvēku, lai viņš nejustos aizmirsts vai pamests. Lai katrs karavīrs un viņa ģimene zina, ka Latvijā ir vieta, kur grūtā brīdī var vērsties pēc palīdzības.

Foto: Gatis Dieziņš/Aizsardzības ministrija

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.