2015. gadā Borisa un Ināras Teterevu fonds noslēdza divu gadu sadarbības projektu ar organizāciju Global Fairness Initiative, kas partnerībā ar organizāciju Ciudad Saludable ieviesa programmu Peru galvaspilsētā Limā.
Līderības programma atkritumu pārstrādes jomā palīdzēja attīstīt līderības spēju tūkstošiem atkritumu vācēju Peru. Projektā iesaistījās 18 Limas atkritumu pārstrādātāju asociācijas, kuru līderi piedalījās sanāksmēs un apmācībās par atkritumu pārstrādes aktuālajiem likumdošanas procesiem, prasībām, piekļuvi tirgiem, uzņēmējdarbības attīstību, strādnieku organizēšanu, veselību un drošību, kā arī sabiedrības iesaistīšanu atkritumu pārstrādes kultūras popularizēšanā. Septiņi atkritumu vākšanas centri izgājuši novērtēšanas procesu, lai noteiktu to vajadzības un sasniegumus. Projekta laikā strādāts pie stratēģijām tādas likumdošanas izveidē, kas dos labumu vairāk nekā 100`000 atkritumu vācēju un pārstrādātāju.
Dienvidamerikā ir aptuveni 4 miljoni cilvēku, kas pārstrādā atkritumus (viņus parasti sauc par "atkritumu vācējiem") un 86% no viņiem dzīvo galējā nabadzībā. Atkritumi ir nozīmīgs ekonomiskais sektors tirgū, kas nes ienākumus no lielām kompānijām, taču tikai aptuveni 10% no atkritumu pārstrādātājiem ir formāli reģistrēta uzņēmējdarbība, kas tiem ļauj gūt labumu no esošās sociālā nodrošinājuma sistēmas, jo viņi ir konkurētspējīgi papīra, plastmasas vai stikla pārstrādes tirgū. Turklāt atkritumi ir liela vides un veselības problēma, jo tie bieži vien tiek nepareizi apstrādāti un vidē nonāk ķīmiskais un bioloģiskais piesārņojums.