Sava darba divdesmito jubileju svin Ziedot.lv - lielākā Latvijas labdarības organizācija un viens no ilggadējiem Borisa un Ināras Teterevu fonda sadarbības partneriem. “To, ko nespēj viens, to spēj tauta,” teica Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta savā pateicības uzrunā ziedotājiem. 73 miljoni eiro – tik daudz šo gadu laikā dažādām labdarības iniciatīvām ir ziedojuši Latvijas iedzīvotāji un organizācijas.

“Mēs varam svinēt jūsu divdesmitgadi, jo jūs esat radījuši un noturējuši sabiedrības uzticību. Bez uzticības tā labākajā gadījumā varbūt būtu viena vai divas daiļas kampaņas. Divdesmit gadu nav briedums tikai labdarības organizācijai. Tas ir sabiedrības briedums. Tas pienāk tad, kad pareizi šķiet dalīties,” jubilejas svinībās pauda Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

“2003. gadā dzima labdarības organizācija Ziedot.lv. Ar vienu mērķi - kļūt par tiltu, kur satiekas tie, kuriem vajadzīga palīdzība, un tie, kuri vēlas palīdzēt. Lai palīdzētu Latvijai!” uzsver Ziedot.lv komanda. Borisa un Ināras Teterevu fonds Ziedot.lv darbību atbalsta jau kopš paša sākuma – gan ar regulāru palīdzību Ziedot.lv un Bērnu rehabilitācijas centra “POGA” darbībai, gan arī ar ziedojumiem konkrētiem projektiem.

Kopā īstenoto projektu klāsts ir plašs. Sniegts atbalsts labdarības virtuvju darbībai, bērnu rehabilitācijas iniciatīvām, Brīvības pieminekļa zvaigžņu izgaismošanai un citiem sabiedrībai būtiskiem projektiem.

2016. gadā Rūtai Dimantai pasniegta Borisa un Ināras Teterevu fonda Goda zīme ar pirmo kārtas numuru, tādējādi apliecinot “Ziedot.lv” ilgstošo un pašaizliedzīgo darbību sabiedrības labā ar izciliem panākumiem. Darbs turpinās un iemiesojas jaunajos darbos.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.