Lieldienu suvenīru un dekoru meklējumos aicinām ielūkoties Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstītajā salonā “Saulgrieze” Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā. Šeit varēsiet iegādāties svētku atklātnes un rotaļlietas, tamborējumus, pinumus un pat Lieldienu ziepes, ko radījuši amatnieki ar īpašām vajadzībām.

Salonā esošos rokdarbus veidojuši ļaudis no dažādām invalīdu biedrībām. Darinājumus var iegādāties katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00. Taču, tuvojoties Lieldienām, amatnieki ir sagatavojuši īpašo preču klāstu.

Šogad apritēja jau pieci gadi kopš Latvijas Sieviešu invalīdu asociācija „Aspazija” ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu izveidoja salonu “Saulgrieze”.

Svinīgajā jubilejas pasākumā biedrības “Aspazija” vadītāja Ieva Laine atzina, ka salona pastāvēšana dod cilvēkiem ar invaliditāti iespēju strādāt un radīt. Savukārt veikala apmeklētājiem tā ir izdevība atbalstīt rokdarbniekus, par pieņemamu cenu iegādājoties viņu darinājumus.

Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalsts nodrošina salona „Saulgrieze” darbību, kā arī dod darbu divām pārdevējām – arī sievietēm ar īpašām vajadzībām.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.