Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstītajās organizācijās aktīvi darbojas gandrīz 7000 brīvprātīgie, ik gadu projektos ieguldot aptuveni 800 000 darba stundas. Sestdien, 5. decembrī, tika godināti titula "Gada brīvprātīgais 2015" ieguvēji. To starpā - trīs fonda atbalstītās organizācijas.

Titulu ieguva jauniešu organizācija "Nītaureņi", kas veido aktīvu sabiedrisko ikdienu savā novadā. Projektā "Nītaureņu skola – maziem un lieliem", ko Borisa un Ināras Teterevu fonds atbalsta programmas "Nāc un dari! Tu vari!" ietvaros, "Nītaureņi" piedāvā iespēju novada iedzīvotājiem atdzīvināt ikdienas dzīves ritmu. Aktivitātēs piedalās bērni, jaunieši un pieaugušie, īpaši tiek domāts par lietderīgu brīvā laika pavadīšanu visai ģimenei kopīgi.

Gada brīvprātīgā titulu ieguva arī Aija Utkina no Dagdas, kura Dagdas invalīdu biedrībā "Nema" vada deju nodarbības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, un ilggadēja Latvijas Sarkanā Krusta brīvprātīgā Sarmīte Lucaus no Dobeles, kas darbojas fonda programmas "Maizes rieciens" atbalstītajā labdarības virtuves projektā Dobelē.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) kopā ar sadarbības partneriem rīkoja šo godināšanu, lai pateiktos labākajiem brīvprātīgajiem par viņu nesavtīgo ieguldījumu sabiedrības labā. Par šā gada brīvprātīgo varēja nominēt gan pašvaldības un nevalstiskās organizācijas, gan atsevišķus cilvēkus, kuri veic brīvprātīgo darbu. Plašāk - IZM lapā.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.