Septiņi Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiāti medicīnā ar spīdošām sekmēm absolvējuši pamatstudijas Rīgas Stradiņa universitātē (RSU). Kopš 2011. gada jau 36 fonda stipendiāti ir saņēmuši RSU diplomu, kuplinot jauno Latvijas mediķu pulku.

Stipendiāti Klāvs Adiņš, Agnis Saulītis, Sindija Kezika, Pēteris Einārs Grīnbergs un Arina Deņisova ir absolvējuši RSU Medicīnas fakultāti, Venija Kalniņa - Zobārstniecības fakultāti un Emīlija Bērziņa - Veselības un sporta zinātņu fakultāti.

Mecenāte Ināra Tetereva, sveicot stipendiātus ar pievienošanos RSU absolventu lokam, pauž: “Ļaužu spēja sniegt palīdzīgu roku līdzcilvēkiem ir viens no labestīgas pasaules pamatnosacījumiem. To attīstot, varam padarīt pasauli labāku. Un, ja citi var izvēlēties – iet vai neiet šo cēlo ceļu, mediķim tā ir ikdiena. Tā dažreiz ir pacilājoša, citreiz - grūta. Ārsta profesija ir viena no fundamentālākajām un humānākajām, jo dziedinot sirgstošo miesu, vienlaikus stiprināt cerību uz labajām pārmaiņām. Novēlu arī turpmāk saglabāt motivāciju un optimismu, virzoties uz jaunajām arvien cēlākām virsotnēm!”

Fonda stipendiāti medicīnā Sindija Kezika, Klāvs Adiņš, Venija Kalniņa, Pēteris Einārs Grīnbergs, Agnis Saulītis, Emīlija Bērziņa, Arina Deņisova.

Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijas medicīnā sniedz atbalstu centīgiem topošajiem speciālistiem, kuru gaitām ilgajos studiju gados nepieciešams atspaids vai kuru sasniegumi jau studiju laikā pelna atzinību. Stipendijas sniedz finansiālu atspaidu studiju gaitās – stipendiju izmaksā 10 mēnešus no 1. septembra līdz 30. jūnijam. Vienas stipendijas apmērs 2024./2025. studiju gadā – 3`150 euro katram stipendiātam.

Ilgtermiņa sadarbības ietvaros Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijas medicīnā administrē Vītolu fonds. Pieteikšanās 2024./2025. gada stipendijai ir noslēgusies. Nākamo stipendiju konkursu plānots izsludināt 2025. gada pavasarī.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.