Raidījumu un teātra izrāžu cikls "Teātris.zip" šajā sezonā piedzīvojis zīmīgu notikumu – ierakstīta nu jau 135. izrāde. Jubilāre - Valmieras drāmas teātra “Vidzemnieki” – tagad bagātina labāko teātra izrāžu arhīvu, ko LTV veido jau kopš 2012. gada.

Šajā arhīvā atlasītas Rīgas un reģionu teātru labākās un skatītāju iecienītākās teātra izrādes to pārraidīšanai nākotnē.

Taču, lai padarītu teātra mākslu pieejamu vēl plašākai auditorijai, Latvijas Televīzija sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu turpina kuplināt arī "Teātris.zip" īpašo izrāžu izlasi internetā. Tajā izrādes ir pieejamas pastāvīgi, atšķirībā no jau ierastās iespējas ēterā redzētās izrādes skatīties nedēļu. Aicinām izrādes vērot "Teātris.zip" arhīvā.

Kopš 2012. gada rudens līdz 2018. gada izskaņai "Teātris.zip" sezonās ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu skatītājiem ir bijusi iespēja vērot dažādu laiku Latvijas teātru 171 izrādi ierakstā un tiešraidēs. No tām 119 ir vakara izrādes kopā ar raidījumu “Teātris.zip” un 52 dienas izrādes no teātriem visā Latvijā. Plašāk par skatītāju iecienītākajām izrādēm lasiet infografikā (rezultāti līdz 31.12.2018.)

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.