Teātris.zip ieraksta 200. izrādi

2023. gada 23. oktobris

Raidījumu un teātra izrāžu cikls "Teātris.zip" oktobrī svin 200. izrādes ierakstu. Rudens pirmajos mēnešos raidījuma arhīvs ir kļuvis bagātāks par četrām izrādēm, kuras ierakstītas pārraidīšanai nākotnes sezonās. Par jubilejas izrādi kļuva Daugavpils teātra iestudējums “Divas virtuvē, neskaitot līķi”.

Kopš 2012. gada ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu ierakstot Latvijas teātru izrādes, ir iemūžinātas daudzveidīgas, spilgtas, nozīmīgas izrādes. Ierakstīšanai tiek atlasītas Rīgas un reģionu teātru labākie un skatītāju iecienītākie iestudējumi.

Šoruden šo ierakstu arhīvu jau papildināja Dailes teātra izrāde “Kur pazuda valsts”, divas M.Čehova Rīgas Krievu teātra izrādes – “Hamlets” un “Ar balles kurpēm Sibīrijas sniegos” un Daugavpils teātra “Divas virtuvē, neskaitot līķi”.

Nākamās raidījuma “Teātris.zip” sezonas gaidot, aicinām ielūkoties "Teātris.zip" īpašajā izrāžu izlasē internetā. Tā veidota, lai padarītu teātra mākslu pieejamu vēl plašākai auditorijai, un tajā esošās izrādes ir skatāmas pastāvīgi, bez laika ierobežojuma.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.