Jau no 9. marta Latvijas televīzijā un internetā redzēsim Rīgas un reģionu teātru izrādes un tām veltītos raidījumus “Teātris.zip”. Izrāžu ieraksti tapa vairāku gadu garumā. Savukārt gatavošanās raidījumu pārraidīšanai rit pilnā sparā.

Radošā komanda ieraksta izrādēm veltītās sarunas ar aktieriem, režisoriem, dramaturgiem un citiem viesiem. Kopā līdz šim ar mūsu fonda atbalstu ir ierakstītas jau 204 izrādes to pārraidīšanai dažādās “Teātris.zip” sezonās.

Kā allaž, “Teātris.zip” pavasara sezonu vadīs Ojārs Rubenis. Savukārt raidījumā “Teātris.zip bērniem” viesosies jaunākie teātra mīļotāji. Ielūkojieties pirmo raidījumu tapšanas aizkulisēs!

Foto: Teātris.zip

“Teātris.zip bērniem” ieraksta raidījumu par Liepājas teātra izrādi “Polianna” ar viesiem Ketiju Šēnbergu, Juri Hiršu, Rēziju, Rodrigo, Ulriku un Jēkabu.

Foto: Teātris.zip

Top Ojāra Rubeņa sarunas ieraksts ar Latvijas Nacionālā teātra izrādes “Savādais atgadījums ar suni naktī” režisoru Valteru Sīli, ar autismu sirgstošās Gerdas mammu Ilzi Vāceri un ar galvenās lomas tēlotāju Kārli Krūmiņu.

Foto: Teātris.zip

“Teātris.zip” ieraksta raidījumu par Dailes teātra izrādi “Pavasaris” ar dramaturgu Matīsu Gricmani un ar aktieriem Lauri Subatnieku un Lauri Dzelzīti.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.