Trīs jauni mediķi un māksliniece ir kuplinājuši Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiātu – absolventu loku. Šogad studijas Rīgas Stradiņa universitātē noslēguši stipendiāti medicīnā Edžus Beinārs, Marika Garnizone un Rihards Pēteris Ročāns. Savukārt stipendiāte mākslā Laura Veļa saņēmusi Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra diplomu. Stipendija ir kļuvusi par atspēriena punktu jau 23 RSU un 20 LMA studentiem.

No kreisās: Edžus Beinārs, Marika Garnizone, Rihards Pēteris Ročāns

Jau studiju laikā šie stipendiāti ir pierādījuši sevi – ar izcilām sekmēm, radošajiem darbiem, brīvprātīgo un pašaizliedzīgo darbu, uzcītību un gribasspēku panākt rezultātu izvēlētajās profesijās. Mecenāte Ināra Tetereva novēl stipendiātiem turpināt saglabāt motivāciju un optimismu, ar nerimstošu gribasspēku virzoties uz jauniem sasniegumiem.

“Mecenātes Ināras Teterevas stipendiju mākslā” pasniedz kopš 2012. gada, lai atbalstītu jaunos talantīgos LMA studentus.

Savukārt “Mecenāta Borisa Tetereva stipendija medicīnā” dibināta 2011. gadā ar mērķi atbalstīt talantīgus un centīgus RSU Medicīnas fakultātes pamatstudiju studentus. Tās dibinātājs pats 1980. gadā absolvēja RSU (tolaik – Rīgas Medicīnas institūtu). 

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.