Mecenāta Borisa Tetereva stipendiāti medicīnā Artūrs Šilovs, Ilze Vernava un Reinis Riekstiņš noslēguši pamatstudijas Rīgas Stradiņa universitātē. Katra panākumi, studējot RSU, un nākotnes vīzija ļauj domāt, ka šie jaunie mediķi vēl sniegs izcilu ieguldījumu Latvijas veselības jomas stiprināšanā. Kopš 2011. gada stipendija ir kļuvusi par atspēriena punktu jau 23 RSU medicīnas jomas studentiem.

Borisa Tetereva stipendija medicīnāNo kreisās: stipendiāti Artūrs Šilovs, Ilze Vernava un Reinis Riekstiņš.

Ar nerimstošu gribasspēku viņi tiecas uz izcilību. Mērķtiecīgi studējot, stipendiāti jau šobrīd ir panākuši daudz. Artūrs Šilovs ir darbojies arī RSU Senātā un kā RSU Studējošo pašpārvaldes valdes priekšsēdētājs. Ilze Vernava studiju gaitās guvusi izcilus vērtējumus. Reinis Riekstiņš teicamas sekmes spēja gūt, apvienojot studijas ar brīvprātīgo darbu savas dzimtās puses Alūksnes slimnīcā.

Borisa un Ināras Teterevu fonds novēl, lai bagātīgajā zināšanu apguves ceļā jaunieši saglabā fokusu uz izvēlēto mērķi un ar nerimstošu gribasspēku virzas uz jauniem apvāršņiem medicīnā!

“Mecenāta Borisa Tetereva stipendija medicīnā” dibināta ar mērķi atbalstīt talantīgus un centīgus RSU Medicīnas fakultātes pamatstudiju studentus. Tās dibinātājs pats 1980. gadā absolvēja RSU (tolaik – Rīgas Medicīnas institūtu). 

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.