Sarunu festivāls LAMPA izgaismojis programmu - 1. un 2. jūlijā Cēsu pils parkā būs klausāmi un skatāmi teju 150 pasākumi par visdažādākajām tēmām, ko rīkos vairāk nekā 80 organizācijas, apvienības un uzņēmumi. Šogad festivāls norisinās arī ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu.

Festivālā uz sešām skatuvēm un 12 teltīs notiks darbnīcas, debates, spēles, diskusijas, laikmetīgā teātra izrādes un intelektuālas izklaides. Sarunas varēs turpināt telšu pilsētiņā, taču arī šis festivāls neiztiks bez dejām un dziesmām.

LAMPA aptver gan Latvijas reģionālo mērogu, aicinot dalībniekus, piemēram, uz Latgales telti, kur divu dienu garumā varēs uzzināt par lietām, ar kurām lepojas latgalieši, gan arī starptautisko mērogu, jo festivālu apmeklēs vairāki Ziemeļvalstu pilsētu mēri. Tie kopā ar Latvijas pašvaldību vadītājiem diskutēs par to, kā izskatīsies nākotnes pilsēta mūsu ģeogrāfiskajā reģionā. 

Rīkotāji atzīst - pasākumu piedāvājums šogad ir fantastiski plašs un izaicinošs. Uzziniet vairāk par programmu festivāla mājas lapā.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.