Sešus gadus ķepu ķepā

2017. gada 16. janvāris

15. janvārī aprit seši gadi kopš pie saviem skatītājiem pirmo reizi devās “Ķepa uz sirds” – raidījums, kas ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu gādā par to, lai sabiedrība kļūtu arvien humānāka un atbildīgāka rūpēs par dzīvniekiem.

Daudzi simti dzīvnieku patversmju iemītnieki ar raidījuma palīdzību jau ir atraduši jaunas mājas. Piepildīt šo misiju palīdz raidījuma viesi - sabiedrībā pazīstami cilvēki: mūziķi, aktieri, sportisti, mākslinieki, politiķi, žurnālisti, uzņēmēji. Kā pirmais raidījuma viesis bija dziedātāja Laima Vaikule.  

Raidījums visai ģimenei par dzīvnieku aizsardzības jautājumiem, to kopšanu un audzināšanu ir skatāms LTV1 kanālā sestdienās plkst.10.00 ar atkārtojumu svētdienās plkst.15.30. Savukārt jebkurā laikā internetā to var aplūkot raidījuma vietnē www.kepauzsirds.lv.

Sižetu aktualitāte nemazinās arī gadiem ritot. Tā, piemēram, pirmā raidījuma stāsts par palīdzību spārnotiem draugiem ziemā aktuāls arī šodien.

Raidījums ir iemantojis skatītāju uzticību - tas ir saņēmis nacionālās TV skatītāju balvu "Zelta Vilnis" nominācijā "Gada Dzīves stila raidījums". Tas top kopā ar skatītājiem, jo ik dienas tiek saņemti skatītāju zvani un vēstules - gan, lai padalītos ar saviem stāstiem, gan iesūtītu savu mīluļu video vai ieteiktu jaunas tēmas.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.