Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" izsludina pieteikšanos apbalvojumam "Laiks Ziedonim". Apbalvojums jau trešo gadu tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, bērniem un jauniešiem, tautsaimniecībā un literatūrā. Laureātus atbalsta mecenāti Boriss un Ināra Teterevi, gādājot katras nominācijas laureātam naudas balvu 3 000 eiro apmērā.

Pieteikšanās līdz 26.februārim apbalvojuma mājas lapā www.laiksziedonim.lv. Laureāti tiks paziņoti īpašā ceremonijā, kas jau tradicionāli norisināsies 2016.gada 3.maijā, Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā.

Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" apbalvojumu iedibinājis 2014.gadā, lai iedvesmotu, novērtētu un cildinātu jaunradi, kā arī dzejniekam Imantam Ziedonim svarīgās vērtības – izcilību, degsmi, sūtību, stāju, veiksmi un savpatību, kas jau trešo gadu tiek meklētas ikviena pretendenta personībās. Tā ir iespēja ikvienam pamanīt un izcelt kādu savu novadnieku, darba devēju, kolēģi vai aktīvu jaunieti.

Apbalvojumu īstenot palīdzēs cilvēki, kuri ir kompetenti nomināciju jomā, pārredz un pārzina nozares aktualitātes. Plašāk par apbalvojumu lasiet lapā www.laiksziedonim.lv

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.