Pēc mecenātu Borisa un Ināras Teterevu ierosmes fonds ir iedibinājis apbalvojumu – Goda zīmi. To piešķir organizācijai vai personībai par īpašiem nopelniem labdarības un brīvprātīgā darba veicināšanā. Piektdien, 20. maijā, Boriss Teterevs pasniedza Goda zīmi ar pirmo kārtas numuru fonda Ziedot.lv vadītājai Rūtai Dimantai.

Borisa un Ināras Teterevu fonda Goda zīme. Foto: Jānis Janums

Īpašie nopelni, par kuriem pasniedz Borisa un Ināras Teterevu fonda Goda zīmi, izpaužas kā ilgstoša un pašaizliedzīga darbība sabiedrības labā ar izciliem panākumiem. Pirmā goda zīme pasniegta labdarības un brīvprātīgā darba godināšanas pasākumā “Ne adatai kur nokrist”. Tajā pasniegti arī atzinības raksti 12 organizācijām no visas Latvijas par viņu veikumu labdarības un brīvprātīgajā darbā.

Goda zīme ir medaljons 35 mm diametrā, kuru veido apzeltīta sudraba ietvars ar tumši zilu lazurītu centrā. Tajā iegravēta zeltīta stilizēta Fonda grafiskā zīme, kas akcentē sadarbības krustpunktu nozīmi panākumu gūšanā, kā arī atspoguļo Fonda darbību visā pasaulē. Medaljona aplokojumā iegravēts apbalvojuma sniedzēja – Borisa un Ināras Teterevu fonda, nosaukums.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.