Kopš 2011. gada, kad Borisa un Ināras Teterevu fonds uzsāka atbalstu Rīgas Stradiņa universitātes mūžizglītības projektam “Inteliģences akadēmija”, nodarbības tajā apmeklējuši desmitiem tūkstošu interesentu. Nodarbībās aicināja apgūt zināšanas, kas ir svarīgas gan karjeras attīstībā, gan arī inteliģentākas sabiedrības veidošanā.

Piecos gados notika 138 mākslas un kultūras tēmām veltītas nodarbības, kuras apmeklēja vairāk nekā 33 000 interesentu. Savukārt iznesīgus balles deju soļus apguva vairāki simti deju partneru pāri. Apgūtās iemaņas tagad ļauj tūkstošiem mākslas un deju nodarbību apmeklētāju turpināt iesākto patstāvīgi - bagātināt un pilnveidot zināšanas, kā arī pielietot tās ikdienas gaitās.

Borisa un Ināras Teterevu fonds uzsāka šo sadarbību ar RSU, lai attīstītu studentu un interesentu zināšanas un prasmes, kuras akadēmiskā izglītība nesniedz, taču ir būtiskas jebkuras personības izaugsmē. Nodarbību apmeklētāji pieredzējušu un sabiedrībā pazīstamu ekspertu vadībā bagātināja zināšanas par mākslu, kultūru, mūziku, etiķeti, uzvedības kultūru, dejotprasmi un citām jomām.

Ja nepaguvāt apmeklēt kādu lekciju, tās kopsavilkumu aicinām noskatīties īpaši veidotajā video žurnālā.

Borisa un Ināras Teterevu fonds pateicas Rīgas Stradiņa universitātei un RSU Absolventu asociācijai par ieguldīto darbu projekta “Inteliģences akadēmija” īstenošanā.   

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.