Borisa un Ināras Teterevu fonds turpina programmu “Datorspeciālista padoms bezpeļņas organizācijām Rīgā”. Tās ietvaros fonds piešķir atbalstu apmaksāta datorspeciālista pakalpojuma veidā. Izmantojiet šo iespēju padarīt savas biedrības darbu raitāku!

Šobrīd līgumi par datorspeciālista atbalstu noslēgti ar četrām sabiedriskā labuma organizācijām Rīgā: ar biedrību “Rīgas aktīvo senioru alianse”, biedrību “Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa”, nodibinājumu “Imanta Ziedoņa fonds Viegli un nodibinājumu “Vītolu fonds”.

Biedrības “Rīgas aktīvo senioru alianse” valdes priekšsēdētāja Terēzija Mackare atzīst, ka mūsdienās ir pašsaprotami lietot datoru – gan darbā, gan arī sadzīves lietu risināšanai. Biedrības pārziņā esošos datorus seniori lieto ikdienā, tādēļ tiem ir jābūt darba kārtībā. Viņa atzīst, ka fonda programma ir atspaids biedrības darbībai. “Jādzīvo ar prieku, jāraugās nākotnē, jāizmanto jauno tehnoloģiju iespējas,” iedvesmo T.Mackare.

Programmas mērķis - sniegt atbalstu Rīgas biedrību, nodibinājumu, kā arī reliģisku organizāciju aktivitātēm, padarot raitāku to darbu, lietojot datorus, biroja tehniku un ar tiem saistītās lietojumprogrammas.

Pieteikumu var iesniegt jebkurā laikā. Fonds piešķir atbalstu uz vienu gadu ar iespēju pagarināt šo termiņu. Pirmajā programmas darbības gadā atbalstu piešķirs līdz 20 organizācijām. Pirms pieteikuma iesniegšanas aicinām iepazīties ar programmas “Datorspeciālista padoms bezpeļņas organizācijām Rīgā” nolikumu un pakalpojumu aprakstu.

Aizpildītu pieteikuma veidlapu atbalsta saņemšanai, kā arī jautājumus par programmu aicinām sūtīt elektroniski uz .

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.