No 3. septembra ierastajā laikā sestdienas rītos plkst. 10:00 pie skatītājiem dosies iemīļotais raidījums par dzīvnieku pareizu kopšanu un audzināšanu “Ķepa uz sirds”, kas jau sesto sezonu pēc kārtas, būs skatāms LTV1 kanālā. Jaunajā sezonā raidījums īpaši stāstīs par atbildību un rūpēm, kas sagaida jaunos saimniekus, kad ģimene pieņem lēmumu par mājdzīvnieka iegādi.

Pirmie viesi būs aktieris Guntis Skrastiņš, dziedātājs Daumants Kalniņš, kā arī rakstniece Dace Judina un aktieris Juris Hiršs ar saviem ģimenes mīluļiem.

Raidījuma komanda vairāk apmeklēs dzīvnieku patversmes visos Latvijas reģionos, lai palīdzētu atrast jaunas mājas un mīlošus saimniekus pamestajiem suņiem un kaķiem.

“Turpināsim šajā misijā iesaistīt arī sabiedrībā zināmus cilvēkus. Īpaši attīstīsim “Ķepa uz sirds” video sadaļu – skatītāju video tiek iesūtīti arvien vairāk, un no mīluļu jautrajām izdarībām ir skaidrs – mājdzīvniekiem piemīt visdažādākie talanti, ko noteikti jāparāda skatītājiem visā Latvijā!” stāsta raidījuma veidotāji. Skatītāji ir aicināti iesūtīt savu mīluļu smieklīgākās izdarības video konkursam “Ķepu video” uz e-pasta adresi .

“Mūsu komandai ir prieks un gandarījums, ka pilnībā attaisnojusies raidījuma sākotnējā ideja un galvenais mērķis – ar televīzijas starpniecību meklēt mājas pamestiem dzīvniekiem, tādējādi mazinot bezpajumtes suņu un kaķu skaitu Latvijā. Ir fantastiski piedzīvot brīdi, kad suns, kurš nevienam nevajadzīgs 2 gadus dzīvo patversmē Rīgā, pēc sižeta demonstrēšanas, dodas uz jaunām mājām pavisam citā Latvijas pusē. Šādi gadījumi dod iedvesmu un enerģiju turpināt.

Īpašs paldies visiem tiem sabiedrībā pazīstamajiem cilvēkiem, kas velta savu brīvo laiku un piedalās mūsu raidījumā, lai kopējiem spēkiem palīdzētu dzīvniekiem. Vienlaikus ir jāatzīmē arī mūsu pastāvīgā partnera un lielākā atbalstītāja Borisa un Ināras Teterevu fonda uzticēšanās – jau no raidījuma pirmās dienas,” atzīmē raidījuma producente Inese Kreicberga.

Raidījums “Ķepa uz sirds” skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā sestdienu rītos plkst. 10:00 ar atkārtojumu svētdienās plkst. 15:15 un pirmdienās plkst. 10:50.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.