Piecos gados Mecenāta Borisa Tetereva stipendiju medicīnā ieguvuši jau 17 Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes studenti. No viņiem – deviņi ar stipendijas atbalstu ir jau noslēguši studijas bakalaura programmā RSU. Pieteikšanos jaunām stipendijām izsludinās rudenī, 2016./2017. mācību gada sākumā.

RSU absolventi-stipendiāti 2016.gadā: Dace Barkeviča, Zane Lucāne, Didzis Gailis, Kristīne Liuke un Dana Kigitoviča

Šovasar RSU absolvē stipendiāti Dace Barkeviča, Zane Lucāne, Didzis Gailis, Kristīne Liuke un Dana Kigitoviča. Iepriekšējo gadu absolventu vidū ir mecenāta Borisa Tetereva stipendiāti medicīnā Rihards Bušs, Justīne Brūvere, Igors Pikaļevs. Savukārt pats pirmais stipendiāts - Aleksejs Zavorins – jau strādā Rīgas 1. slimnīcā.

“Es ticu, ka nekas nevar būt par grūtu tam, kurš skaidri zina, ko vēlas sasniegt. Zināšanu ceļš ir pasaule, kurā ikvienam jāsastopas ar sevis pārvarēšanu un nemitīgu sevis pilnveidošanu. Lai Jūsu mērķi ir allaž augsti un sasniedzami!” pauda mecenāts un 1980. gada RSU absolvents Boriss Teterevs apsveikumā jauniešiem.

Mecenāta Borisa Tetereva stipendijas medicīnā piešķir kopš 2011./2012. studiju gada. Plašāk par stipendijām lasiet RSU vietnē.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.