Izcilu iespēju tikt pie jauno Latvijas mākslinieku veidotiem darbiem, apģērba, aksesuāriem un reprodukcijām piedāvā biedrība "Latvian Artists". To vidū – darbi, kurus veidojušas mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā ieguvējas Kristine Kutepova, Sandra Strēle un Laura Veļa. “Vasara notiek! Izkrāso to vēl košāku, “iekāpjot” mākslā!” aicina mākslinieces.

Biedrības "Latvian Artists" e-veikalā iegādājamais ir tikai neliela daļa no kopējā darba. Māksliniece Kristīne Kutepova stāsta: “Piesaistītos līdzekļus vēlamies virzīt mākslinieku attīstībai un kopīgu mērķu sasniegšanai. Tostarp vēlamies rīkot mākslas mesas, kopizstādes, iegādāties materiālus. Mūsu biedrība - tā ir iedvesma, atbalsta mehānisms, kopā būšana un veids kā sasniegt jaunas ieceres.”

Biedrībā šobrīd darbojas piecas mākslinieces: Laura Veļa, Sandra Strēle, Kristīne Kutepova, Kristīne Rublovska un Indra Sproģe. Taču nākotnē mākslinieces plāno piesaistīt jaunus biedrus un veidot neatkarīgu māksliniekus atbalstošu organizāciju.

Sandra Strēle stāsta: “Biedrība mums kā jaunajām māksliniecēm ir lieliska iespēja profesionāli sadarboties paralēli individuālam darbam savās darbnīcās. Regulārās tikšanās un kopīga darbu plānošana ir lielisks veids, kā uzzināt par aktualitātēm katra biedra mākslinieciskajā praksē, tā ir arī iespēja domāt un darīt daudz vērienīgāk. Jo kopā vienmēr iespējams panākt un sasniegt daudz vairāk. To pierāda arī vēsture.”

Biedrības “Latvian Artists” mērķis ir veidot platformu Latvijas māksliniekiem, paredzot dažādas sadarbības iespējas un formas, lai vienoti un vērienīgi veicinātu kultūras un mākslas attīstību Latvijā un veidotu konkurētspējīgu Latvijas mākslinieku darbu piedāvājumu starptautiskajā mākslas telpā. “Tā ir vieta, kur sanākt kopā, dalīties ar radošo enerģiju, apmainīties ar idejām un attīstīt kopējos mērķus,” saka Laura Veļa.

Mākslinieču darbi apskatāmi vietnē www.latvianartists.com. Katrs pirkums ir solis uz lielāku mērķu īstenošanu. Ienāciet, aplūkojiet un atbalstiet!

 

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.