Līdz 28. februārim ikviens interesents aicināts piedalīties Sarunu festivāla LAMPA veidošanā. Tas ir ikgadējs brīvdabas pasākums, kas pulcē tūkstošiem cilvēku un piedāvā vairāk nekā 150 pasākumu domu apmaiņai, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai mūžīgi mainīgajā pasaulē.

Festivāls ar, tostarp, Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu notiks vasarā, 30. jūnijā un 1. jūlijā, gleznainajā Cēsu pils parkā.

"Sarunu festivāla LAMPA lielākā vērtība ir tā dalībnieki un organizācijas, kas veido festivāla programmu. Aizraujošais un kvalitatīvais iepriekšējo gadu saturs tapa, sadarbojoties lielam skaitam cilvēku un organizāciju. Festivāls bija ne tikai dāvana Latvijas sabiedrībai, bet arī gandarījuma avots katram programmas dalībniekam un festivāla apmeklētājam. Tāpēc arī šogad aicinām to veidot kopā ikvienam, kas vēlas jēgpilni un saturīgi sazināties ar sabiedrību un  izbaudīt labas sarunas spēku," rosina Ieva Morica, festivāla organizatore un Fonda atvērtai sabiedrībai DOTS izpilddirektore.

Pasākuma tēmas izvēlē un norises formātā ierobežojumu nav, tomēr pieteikumi tiks vērtēti konkursa kārtībā, atbilstoši festivāla manifestam un pasākuma kritērijiem. Pieteikt savu pasākumu un uzzināt vairāk iespējams festivāla mājaslapā.

Festivāla vēriens ik gadu pieaug. Pagājušajā gadā tajā piedalījās ap 9000 apmeklētāju, vairāk nekā 90 pasākumu rīkotāju (uzņēmumi, NVO, universitātes, mediji, valsts pārvaldes institūcijas, kultūras iestādes un aktīvisti) un 450 viedokļu līderu. Līdz ar to pasākuma rīkošana festivālā sniedz lielisku iespēju ne tikai ietekmēt Latvijā notiekošo, veidojot klātienes diskusiju ar Latvijas viedokļu līderiem un lēmumu pieņēmējiem, bet arī aicināt uz sarunu un veidot dialogu ar plašāku sabiedrību par tēmām, kas rūp.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.