Raidījuma “Ķepa uz sirds” septītais gads ir sācies ar īpašu dāvanu skatītājiem - 26. janvārī pirmatskaņojumu piedzīvoja komponista Jāņa Lūsēna un dziesmu autora Guntara Rača radītā dziesma “Es Tevi aicinu sev līdz”. Dziesma ir veltījums raidījumam “Ķepa uz sirds” un tā uzticamajiem skatītājiem, kā arī ikvienam, kas gatavs uzņemties atbildību un rūpes par ģimenes mīluli.

“Šī dziesma ir veltījums mūsu skatītajiem, kas uzticīgi seko mūsu stāstiem jau 7 gadus, kuru laikā esam radījuši jau turpat 300 raidījumus. Šo gadu laikā esam ļoti daudz kopā piedzīvojuši un redzam, kā mainās cilvēku domāšana, izpratne un attieksme pret dzīvniekiem, kas arvien uzlabojas. Ir ļoti daudz pozitīvu un aizkustinošu piemēru, kā cilvēki izvēlas un adoptē arī tādus dzīvniekus, kuriem, šķiet, jau zudusi cerība sagaidīt savu īsto Saimnieku. Un dziesma ir tieši par to – par uzticību un mīlestību. Dziesmas autori un izpildītāji ir strādājuši no sirds, un klausītājs to noteikti sajutīs.

Raidījuma skatītāju skaits pastāvīgi pieaug. Tas dod stimulu darbu turpināt ar vēl lielāku iedvesmu, meklējot arvien jaunas idejas un stāstus. Vienlaikus ir jāatzīmē Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalsts raidījumam jau no pirmās dienas, ļaujot stāstiem realizēties sižetos un nonākt līdz skatītājiem,” uzsver raidījuma “Ķepa uz sirds” producente Inese Kreicberga.

Dziesmu izpilda Ieva Sutugova un Atis Ieviņš. Abi dziesmas izpildītāji ir lieli dzīvnieku draugi. Ieva ir saimniece kaķim un 2 suņumeitenēm, bet Atim ir divi kaķi, kurus viņš pieņēmis savās mājās no ielas. Savukārt dziesmas vārdu autors Guntars Račs atzīst, ka dziesma “atnākusi” ļoti ātri un viegli. Viņš pauž, ka cilvēkam ir jāapzinās, ka dzīvnieki Tevi pieņem tādu, kāds Tu esi, un varētu mācīties no viņiem tieši to pašu – pieņemt draugus tādus, kādi viņi ir, nemēģinot viņus pārveidot.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.