Šogad raidījums “Ķepa uz sirds” stāsta par dzīvnieku labturību arī Latvijas Radio 1 viļņos. Jaunas sarunas un aktualitātes par dzīvnieku skološanu, kopšanu, veselību un aizsardzību aicinām radio ēterā klausīties piektdienās plkst. 15:05 un vēlāk – internetā.

“Ķepa uz sirds” jau 10 gadus ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu veicina atbildīgu rīcību pret dzīvniekiem un palīdz patversmju iemītniekiem atrast jaunus saimniekus.

“Mēs tiecamies uz to, lai Latvija kļūst par attīstītu Eiropas valsti, kurā dzīvnieku tiesības ir sakārtotas. Tāpēc liels prieks, ka ar Latvijas Radio 1 starpniecību mēs varam uzrunāt jaunu auditoriju un kopā kļūt par dzīvniekiem arvien draudzīgāku sabiedrību,” stāsta žurnāliste un raidījuma producente Inese Kreicberga.

Šosezon jau izskanējušos raidījumus var noklausīties raidījuma interneta vietnē. Piemēram, var uzzināt par to, kā pareizi rīkoties, ja ģimenē ir suns un mazs bērns, par sava mīluļa novecošanu, par to, kā pareizi rūpēties par eksotiskajiem mājdzīvniekiem un kā saprast mazā murrātāja uzvedību, kā barot savu mīluli, lai tas būtu veselīgi, un par daudziem citiem jautājumiem.

Raidījumu vada Inese Kreicberga tandēmā ar Latvijas Radio 5 dīdžeju Magnusu Eriņu. Kopā ar nozares ekspertiem viņi pēta attiecīgās tēmas, tās papildinot ar sižetiem. Raidījumā ikviens mājdzīvnieka īpašnieks vai cilvēks, kurš tikai vēl plāno iegādāties ģimenes mīluli, var smelties informāciju, lai kopā būšana ar mājdzīvnieku būtu harmoniska un droša.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.