No 2. septembra pie saviem skatītājiem dosies iemīļotais raidījums par dzīvnieku pareizu kopšanu, audzināšanu un aizsardzību “Ķepa uz sirds”. Tas jau septīto rudeni pēc kārtas būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā ierastajā laikā - sestdienas rītos plkst. 10:00.

Šajā sezonā raidījums īpaši pievērsīsies dzīvnieku labturības jautājumiem. Pirmajā raidījumā sunim Renāram mājas palīdzēs meklēt slavenā tenisiste Aļona Ostapenko. Savukārt kopā ar basketbolistu Kristapu Janičenoku raidījums dosies apciemot suņupuiku Bārtu, kuram mājas Kristaps palīdzēja meklēt pirms gada.

Raidījuma producente Inese Kreicberga stāsta, ka daudzas idejas sižetiem jaunajā sezonā iegūtas no uzticamajiem skatītājiem – vasaras laikā raidījuma komanda saņēma daudz skatītāju vēstules ar ierosinājumiem, idejām un jautājumiem. Un tieši skatītāju uzticība dod motivāciju un iedvesmu visai komandai!

“Vienlaikus ir jāatzīmē arī mūsu pastāvīgā partnera un lielākā atbalstītāja Borisa un Ināras Teterevu fonda uzticēšanās – jau no raidījuma pirmās dienas fonds mūs atbalsta, tādejādi rūpējoties, lai sabiedrībā tiktu kopta un audzināta humāna attieksme pret dzīvniekiem,” pauž I.Kreicberga.

Arī šajā sezonā “Ķepa uz sirds” apmeklēs dzīvnieku patversmes visos Latvijas reģionos, lai palīdzētu atrast jaunas mājas un mīlošus saimniekus pamestajiem dzīvniekiem. Kā ierasts, šajā misijā iesaistīsies sabiedrībā zināmi cilvēki. Tāpat turpināsies video konkurss – skatītāji savu mīluļu smieklīgākās izdarības ir aicināti sūtīt uz e-pasta adresi .

Raidījums “Ķepa uz sirds” skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā sestdienu rītos plkst. 10:00 ar atkārtojumu svētdienās plkst. 15:15 un pirmdienās plkst. 10:50. Raidījumu arhīvu aicinām skatīties mājas lapā www.kepauzsirds.lv.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.