Skatītāju un klausītāju iemīļots raidījums “Ķepa uz sirds” jaunajā gadā pie dzīvnieku mīļotājiem nāks brīvdienu rītos – tas turpmāk skanēs Latvijas Radio 2 svētdienās plkst. 11:00, savukārt LTV1 ēterā raidījums būs skatāms kā ierasts - sestdienās plkst. 11:15. Visus raidījumu ierakstus, kā allaž, pēc ētera varēs atrast internetā.

“Ķepa uz sirds” veicina atbildīgu rīcību pret dzīvniekiem un palīdz patversmju iemītniekiem atrast jaunus saimniekus jau kopš 2011. gada 15. janvāra, kad ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu TV ēterā iznāca pirmais raidījums. 

Inese Kreicberga, Magnuss Eriņš un Lūks. Foto: Ķepa uz sirds

Arī šogad raidījums televīzijā un radio vēstīs par dzīvnieku labturības un aizsardzības jautājumiem. “Būs arī ekspertu un citu dzīvnieku draugu pieredze, aktuāla informācija, sirsnīgi stāsti un padomi esošajiem un topošajiem mīluļu saimniekiem,” stāsta raidījuma veidotāji.

Latvijas Radio 2 raidījumu vada Inese Kreicberga tandēmā ar Magnusu Eriņu. Kopā ar nozares ekspertiem viņi pēta attiecīgās tēmas, tās papildinot ar sižetiem.

Raidījumā ikviens mājdzīvnieka īpašnieks vai cilvēks, kurš tikai vēl plāno iegādāties ģimenes mīluli, var smelties informāciju, lai kopā būšana ar mājdzīvnieku būtu harmoniska un droša.

Jaunākos izskanējušos raidījumus var noklausīties Latvijas Radio 2 vietnē. Piemēram, var uzzināt par iespējām palīdzēt dzīvniekiem patversmēm un par to, cik draudzīga suņiem ir mūsu galvaspilsēta. LR2 vietnē var noklausīties arī iepriekš izskanējušos raidījumus. “Ķepas” TV un radio sižeti ir pieejami arī raidījuma vietnē www.kepauzsirds.lv.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.