Jau par tradīciju ir kļuvuši Bumbu ralliji jeb labdarības loterijas, kurās ikviens var palīdzēt īstenot izcilas sava reģiona ļaužu ieceres un izbaudīt kopā būšanas prieku. Šos košos labdarības pasākumus šovasar rīko Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstītie kopienu fondi Valmierā un Viduslatgalē.

Bumbu rallijos apmaiņā pret ziedojumu dalībnieki izvēlas kādu no sanumurētajām krāsainajām bumbiņām. Tās vēlāk tiek ripinātas no paaugstinājuma vai iebērtas un izmakšķerētas no upes. Pirmās, kas finišē, saņem kopienu fondu sarūpētās balvas, bet iegūtos ziedojumus kopienu fondi iegulda sava novada labdarības projektu īstenošanai.

22. jūlijā, Valmieras pilsētas svētkos, ir noritējis devītais Valmieras novada fonda organizētais Labdarības bumbu rallijs. Dažādas krāsu bumbas, sacenšoties Gaujas Kazu krācēs, piepulcējušas 6057 eiro Valmieras apkaimes iedzīvotāju iniciatīvām - projektu konkursam “Sev, tev, novadam”.

Savukārt Viduslatgales pārnovadu fonda Bumbu rallijā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti vietējās mākslas un mūzikas skolas audzēkņu stipendijām. Biļetes varēja iegādāties gan Līvānu svētku tirdziņā, gan arī līdz pasākumam tās var nopirkt Viduslatgales pārnovadu fondā. Jautrais bumbu ripināšanas pasākums norisināsies 19. augustā Preiļu estrādē. Kopienu fonds aicina: “Pienāc un piedalies labdarības bumbošanā!”

Borisa un Ināras Teterevu fonds ir lielākais kopienu filantropijas veicinātājs Latvijā. Atbalsts sniedz iespēju kopienu fondiem darboties un piesaistīt līdzekļus iedzīvotāju ieceru īstenošanai pilsētās un novados. Kopienu fondi īsteno izglītības projektus, kultūras pasākumus, apkārtnes labiekārtošanu, veselības, sociālās labklājības, sporta jomas, jauniešu iniciatīvas sava novada popularizēšanai. Visbiežāk kopienu fondi līdzekļus piesaista labdarības tirdziņos, labdarības izsolēs un koncertos, bumbu rallijos, organizējot ziedojumu kastītes pasākumos.

Ja arī Jūs vēlaties atbalstīt kopienu fondu ieceres, aicinām ielūkoties:

Plašāk par kopienu filantropiju Latvijā lasiet šeit: www.kopienufondi.lv 

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.