Aukstuma tuvošanās dzīvnieku aizstāvjiem ir izaicinājums. Tas allaž rada bažas gan par dzīvnieku spējām pārdzīvot salu, gan par to, vai patversmes varēs turpināt efektīvi darboties pieaugošo komunālo maksājumu laikā. Apzinoties, ka atbalstītāju iesaiste ir nepieciešama, Borisa un Ināras Teterevu fonds sniedz būtisku atbalstu dzīvnieku patversmēm “Dzīvnieku draugs” un “Labās mājas”.

Patversmes “Labās mājas” iemītnieki arī turpmāk gada aukstajos mēnešos varēs droši baudīt siltumu, jo papildus regulārajai palīdzībai ikdienas darbībai, patversme saņēma fonda atbalstu divu jaunu, efektīvāku granulu apkures katlu iegādei un uzstādīšanai. Lai nodrošinātu dzīvnieku labturībai un darbinieku labsajūtai atbilstošu temperatūru aukstajos mēnešos, bija nepieciešama savu mūžu nokalpojušā apkures katla nomaiņa.

Savukārt dzīvnieku patversmes “Dzīvnieku draugs” kolektīvs par saņemto papildu atbalstu stāsta: “Šogad dzīvnieku aizsardzības mēnesis mums ir iesācies ar priecīgu ziņu. Esam saņēmuši Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, lai papildus šogad jau veiktajām 300 bezsaimnieku kaķu sterilizācijām mēs spētu palīdzēt vēl 100 kaķiem.”

Ar fonda palīdzību “Dzīvnieku draugs” arī nākamajā gadā varēs turpināt nodrošināt ikdienas darbību, sniedzot profilaktisko un ārkārtas veterināro palīdzību un aprūpi no cilvēku ļauna prāta cietušiem dzīvniekiem, kā arī veicot bezsaimnieku kaķu sterilizāciju.

Dzīvnieku patversmju darbinieki velta vissiltākos pateicības vārdus visiem draugiem un atbalstītājiem: “Kopā mēs varēsim pārdzīvot ikkatru grūtību!”

Palīdzība dzīvnieku patversmēm ir nepieciešama regulāri. Aicinām dzīvnieku mīļotājus ielūkoties patversmju “Labās mājas” un “Dzīvnieku draugs” mājaslapās – lai uzzinātu par iespējām patversmes atbalstīt un dzīvniekus adoptēt.

Titulbildes autors: Helēna Erte, no patversmes "Dzīvnieku draugs" arhīva.

 

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.