Decembrī un janvārī dāvanu meklēšanai pievēršamies ar īpašu svētku noskaņu. Taču kā būtu, ja nopirktā dāvana arī palīdzētu kādam? Piemēram, rokdarbniekam ar invaliditāti, kurš to ir darinājis. Palīdzēt līdzcilvēkiem un iepriecināt savus vismīļākos varam, iegādājoties darinājumus labdarības veikaliņos “Visi Var” un “Saulgrieze”.

Rokdarbnieku - cilvēku ar īpašām vajadzībām - veikalos "Visi Var" un "Saulgrieze" var atrast jaukus suvenīrus un dekorus, lai iepriecinātu sevi un savus vistuvākos – gan svētkos, gan ikdienā. Tuvojoties svētkiem, amatnieki ir sagatavojuši īpašu svētku preču klāstu.

Adījumus, tamborējumus, rotaslietas, pinumus, kurus piedāvā salons "Saulgrieze", var iegādāties gan internetā, gan klātienē - Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā. Salons 2011. gadā tika izveidots un ar Borisa un Ināras Teterevu fonda līdzatbalstu attīstījies, lai tagad cilvēkiem ar invaliditāti dotu iespēju strādāt un radīt, bet veikala apmeklētājiem – ar savu pirkumu atbalstīt šos darbīgos rokdarbniekus.

Savukārt “Visi Var” ir veikals mūsu draugu - biedrības “Cerību spārni” – paspārnē. Tas darbojas Siguldā, Raiņa ielā 1 un Institūta ielā 5/a. Cilvēki ar īpašām vajadzībām darina preces, kuras nonāk uz veikala plaukta, lai iepriecinātu pircējus. Peļņa no ienākumiem tiek ieguldīta personu ar invaliditāti atbalstam, labdarības projektos, kā arī nepieciešamā aprīkojuma iegādei.

Šos labdarības veikaliņus var apmeklēt gan klātienē, gan internetā. 

Aicinām iepazīties ar preču klāstu salonā "Saulgrieze" un "Visi Var" veikalā .

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.