Borisa un Ināras Teterevu fonds paplašina programmas “Datorspeciālista padoms bezpeļņas organizācijām” darbību. Tagad fonds piešķirs atbalstu apmaksāta datorspeciālista pakalpojuma veidā gan Rīgā, gan arī biedrībām Rīgas apkārtnē. Turklāt varēs pieteikties lielāka datoru skaita apkopei.

Programmas mērķis - sniegt atbalstu Rīgas un tās apkārtnē esošo biedrību, nodibinājumu, kā arī reliģisku organizāciju aktivitātēm, padarot raitāku to darbu, lietojot datorus, biroja tehniku un ar tiem saistītās lietojumprogrammas.

Turpmāk datorspeciālista padomu varēs saņemt ne tikai Rīgas biedrības, bet arī bezpeļņas organizācijas Jūrmalas pilsētā, Babītes, Mārupes, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Stopiņu, Ropažu, Garkalnes, Ādažu un Carnikavas novados. Atbalsta ietvaros biedrības var pieteikties 1 – 10 datoru tehniskai apkalpošanai.

Pieteikumus var iesniegt jebkurā laikā. Fonds piešķir atbalstu uz vienu gadu ar iespēju pagarināt šo termiņu.

Pirms pieteikuma iesniegšanas aicinām iepazīties ar programmas “Datorspeciālista padoms bezpeļņas organizācijām Rīgā un tās apkārtnē” nolikumu un pakalpojumu aprakstu.

Aizpildītu pieteikuma veidlapu atbalsta saņemšanai, kā arī jautājumus par programmu aicinām sūtīt elektroniski uz .

Šobrīd līgumi par datorspeciālista atbalstu noslēgti jau ar četrām sabiedriskā labuma organizācijām Rīgā: ar biedrību “Rīgas aktīvo senioru alianse”, biedrību “Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa”, nodibinājumu “Imanta Ziedoņa fonds Viegli un nodibinājumu “Vītolu fonds”.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.