Šobrīd daudzviet Latvijā notiek labdarības bumbu ralliji jeb loterijas, kurās Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstītie kopienu fondi vāc naudu labdarības iecerēm. Kopienu fondi atzīst – šādi pasākumi saliedē vietējos iedzīvotājus un palīdz īstenot labdarības projektus vietējā kopienā.

Tuvākie bumbu ralliji notiks:

Bumbu rallijos apmaiņā pret ziedojumu ikviens interesents iegūst Labdarības bumbu rallija karti ar unikālu numuru, kas uzrakstīts arī uz ziedotāja izvēlētās bumbiņas. Bumbiņas tiek ripinātas no paaugstinājuma vai arī iebērtas un vēlāk izmakšķerētas no upes. Pirmās, kas finišē, saņem kopienu fondu sarūpētās balvas, bet iegūtie ziedojumi ir atbalsts fondu labdarības projektiem. Aicinām piedalīties bumbu rallijos!

Kopš 2012. gada Latvijas kopienu fondi labdarības pasākumos piesaistījuši 1,2 miljonus eiro, kas devuši iespēju piepildīt iedzīvotāju ieceru simtus pilsētās un novados. Atbalstīti izglītības projekti, kultūras pasākumi, apkārtnes labiekārtošana, veselības, sociālās labklājības, sporta jomas, jauniešu iniciatīvas un ieceres sava novada popularizēšanai. Visbiežāk kopienu fondi līdzekļus piesaista labdarības tirdziņos, labdarības izsolēs un koncertos, bumbu rallijos, organizējot ziedojumu kastītes pasākumos.

Tas kļuva iespējams ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, kas ir nozīmīgākais kopienu filantropijas veicinātājs Latvijā. Borisa un Ināras Teterevu fonds sniedz atbalstu kopienu fondu darbībai un jaunu kopienu fondu izveidei.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.