Saistībā ar ievērojami strauju energoresursu cenu kāpumu, labdarības virtuves šogad no janvāra līdz maijam var gūt atbalstu pilnai vai daļējai energoresursu rēķinu apmaksai. Šādu atbalstu var saņemt, jau tagad piesakoties Borisa un Ināras Teterevu fonda programmā “Maizes rieciens – atbalsts labdarības virtuvju darbībai”.

Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu saņēmušās organizācijas varēs to izmantot dabasgāzes, elektrības un citu energoresursu rēķinu nomaksai. Plānotais finansējuma apmērs vienai labdarības virtuvei ir līdz 1`000,- eiro mēnesī.

Šim atbalstam var pieteikties reģistrētās biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas visā Latvijā, kuras nodrošina ēdināšanas pakalpojumus primāri maznodrošinātām un mazaizsargātām personām. Organizācijas paudušas, ka siltu maltīšu pieprasījums ir pieaudzis, tādēļ fonda atbalsts energoresursu rēķinu nomaksai veicinās labdarības virtuvju darbību, kā arī dos pārliecību, ka trūkumcietēji varēs turpināt saņemt ikdienas silto maltīti.

Organizācijas varēs saņemt finansējumu, sākot ar pieteikuma iesniegšanas mēnesi līdz programmas darbības beigām – 2023. gada 31. maijam. Taču pieteikties atbalstam aicinām jebkurā laikā līdz 30. aprīlim. To var izdarīt, nosūtot uz fonda e-pastu () aizpildītu pieteikuma anketu. 

Pretendentus aicinām izpētīt programmas materiālus:

  • Programmas nolikums (.docx).
  • Pieteikuma anketa (.docx).
  • Papildu informācija, rakstot uz: .

Borisa un Ināras Teterevu fonds turpina piešķirt arī iepriekš izsludināto atbalstu labdarības virtuvju remontam un aprīkojuma iegādei

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.