Divi Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiāti - Kirils Veļikijs un Arīna Bistrova - ar izcilām sekmēm noslēguši studijas Rīgas Stradiņa universitātē. Stipendija ir kļuvusi par atspēriena punktu jau 38 RSU studentiem.

Stipendiāte Arīna Bistrova

 

 

 

Stipendiāts Kirils Veļikijs ir absolvējis RSU Medicīnas fakultāti un Arīna Bistrova - RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāti.

Mecenāte Ināra Tetereva, sveicot stipendiātus, pauž: “Abu stipendiātu izvēlētās profesijas pamatā ir palīdzība līdzcilvēkiem, un tā ir viena no cilvēka cēlākajām misijām.

Izcilās sekmes apliecina, ka jūsu attieksme pret izvēlēto profesiju ir nopietna un nelokāma. Novēlu saglabāt motivāciju un ticību saviem spēkiem, turpinot izkopt profesionālās prasmes!”

 

 

 

 

Stipendiāts Kirils Veļikijs

 

Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijas medicīnā sniedz atbalstu centīgiem topošajiem speciālistiem, kuru gaitām ilgajos studiju gados nepieciešams atspaids vai kuru sasniegumi jau studiju gaitā pelna atzinību.

Stipendijas sniedz būtisku materiālo atspaidu - vienas stipendijas apmērs katram stipendiātam ir 2`650 eiro akadēmiskajā gadā, kas tiek izmaksāti 10 mēnešus no 1.septembra līdz 30.jūnijam.

2022. gadā, stiprinot Latvijas jauniešu vēlmi izglītoties medicīnas jomā, Borisa un Ināras Teterevu fonds palielinājis stipendiju skaitu RSU studentiem, mācību gadā atbalstot jau 20 centīgos studentus.

Stipendijas administrē nodibinājums “Vītolu fonds”.

Pieteikšanās 2022./2023. gada stipendijai ir noslēgusies. Nākamo stipendiju konkursu plānots izsludināt 2023. gada pavasarī.

 

Ziņas titulbilde: Rīgas Stradiņa universitāte

 

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.