22. un 23. janvārī Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS (Miera ielā 33, Rīgā) ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu notiks gleznošanas darbnīcas. Tajās bērni un pieaugušie varēs gleznot mākslinieces Dagnes Ventiņas vadībā, kā arī iepazīties ar mākslinieces skatījumu ko, kā un kāpēc gleznot.

TRĪS KRĀSAS ir viena no 160 biedrībām, kas saņēmušas Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Nāc un dari! Tu vari!” atbalstu. Mākslas izglītības centra TRĪS KRĀSAS projekts ļaus Miera ielas apkaimes iedzīvotājiem un interesentiem deviņus mēnešus gūt prieku radošajās darbnīcās, diskusiju vakaros, izstādēs, plenēros un citos aizraujošos pasākumos.

Gleznošanas darbnīcas ir ievada pasākumi mākslinieces Dagnes Ventiņas gleznu izstādei “Ikdiena – iemesls, lai gleznotu”.  Gleznošanas darbnīca bērniem notiks 22. janvārī 16.00 – 18.00. Savukārt pieaugušajiem - 23. janvārī 11.00 – 13.00. Piedalīšanās ir bez maksas, iepriekš piesakoties TRĪS KRĀSU mājas lapā www.triskrasas.lv. Visas darbnīcas notiks Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS, kas atrodas radošajā kvartālā Miera ielas Republika (Miera ielā 33, Rīgā).

Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS savā darbībā cenšas stiprināt saikni starp aktuālo laikmetīgo mākslu un mākslas izglītības procesiem. TRĪS KRĀSAS darbojas vienlaicīgi kā skola, izstāžu zāle, semināru un diskusiju vieta, mākslas izglītības bibliotēka.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.