Latvijas Radio 1 pavasara sezonā ēterā atgriežas raidījums “Radio mazā lasītava”, kas top sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu. Svētdienu pēcpusdienās plkst. 15:35 jaunākās grāmatas lasīs aktieris Gundars Āboliņš un kopā ar Ingvildu Strautmani sarunāsies ar grāmatu autoriem.

Sezonas pirmajā raidījumā 5. martā ēterā dzirdēsim rakstnieka Zigmunda Skujiņa grāmatu “Ēnu aleja”. Tas ir stāsts par Dailes teātra jaunās ēkas tapšanu, par vietu, kāda tā bija pirms tam. Šis stāsts ir par Rīgu, kuru tik aizrautīgi spēj izstāstīt tikai Zigmunds Skujiņš. „Radio mazajā lasītavā” skanēs fragmenti no grāmatas un saruna ar rakstnieka meitu Ingu Skujiņu.

Sezonas turpinājumā 12. marta raidījumā iepazīsim Roalda Dobrovenska darbu “Reiz dzīvoja bruņinieks nabags”, 19. martā Ingas Ābeles “Dunu”, 26. martā Andras Neiburgas “Stum stum”, 2. aprīlī - Mārgaretas Atvudas “Sirds mirst pēdējā”, 9. aprīlī - Emmi Iterantas “Ūdens atmiņu”, 16. aprīlī Elizabetes Strautas “Mani sauc Lūsija Bārtone”, 23. aprīlī Alesandro Bariko “Misteru Gvinu”, 30. aprīlī Tomasa Foigta “Tenoru Jonasu Kaufmanu” un 7. maijā – Laimas Kotas “Istabu”.

Aicinām grāmatu mīļotājus klausīties grāmatu stāstus arī no iepriekšējiem raidījumiem “Radio mazā lasītava” vietnē. Savukārt stāstus par krievu valodā izdotajām grāmatām var uzzināt raidījumā “Grāmatu otrdiena”, kas Latvijas Radio 4 programmā skan  plkst. 16:10 katru otrdienu.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.