RSU rektors Aigars Pētersons: “Esam pateicīgi, ka Borisa un Ināras Teterevu kopīgi dibinātais fonds daudzus gadus ir atbalstījis RSU Inteliģences akadēmiju, studentus, docētājus, zinātniekus, kā arī palīdzējis izstrādāt universitātes attīstības stratēģiju un modernizēt studiju programmas. Simtiem RSU studentu, mācībspēku, zinātnieku un absolventu fonda paspārnē ir pilnveidojušies un attīstījušies, un šis devums turpinās. Šajos vairāk nekā 10 gados Borisa Tetereva stipendiju medicīnā pamatstudiju laikā saņēmuši vairāki desmiti studentu, bet RSU docētāji ar Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijām ir modernizējuši 172 studiju kursus.”
© Gints Ivuškāns