Pēc mecenātu Borisa un Ināras Teterevu ierosmes fonds ir iedibinājis apbalvojumu – Goda zīmi. To piešķir organizācijai vai personībai par īpašiem nopelniem labdarības un brīvprātīgā darba veicināšanā. Īpašie nopelni, par kuriem pasniedz Goda zīmi, izpaužas kā ilgstoša un pašaizliedzīga darbība sabiedrības labā ar izciliem panākumiem.

Borisa un Ināras Teterevu fonda Goda zīme. Foto: Jānis Janums

Goda zīme ir medaljons 35 mm diametrā, kuru veido apzeltīta sudraba ietvars ar tumši zilu lazurītu centrā. Tajā iegravēta zeltīta stilizēta Fonda grafiskā zīme, kas akcentē sadarbības krustpunktu nozīmi panākumu gūšanā, kā arī atspoguļo Fonda darbību visā pasaulē. Medaljona aplokojumā iegravēts apbalvojuma sniedzēja – Borisa un Ināras Teterevu fonda, nosaukums.Fotogrāfijā: mecenāts Boriss Teterevs, fonda Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta un Borisa un Ināras Teterevu fonda valdes loceklis Mareks Indriksons. Foto: Ilmārs Znotiņš.

Goda zīme ar pirmo kārtas numuru pasniegta fonda Ziedot.lv vadītājai Rūtai Dimantai 2016.gada 20.maijā labdarības un brīvprātīgā darba godināšanas pasākumā “Ne adatai kur nokrist”.

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.