No 2015.gada 17.novembra, ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, katru otrdienu radio Baltkom ēterā notiek programma "Zaļā lampa", kas veltīta tiem, kam steidzami nepieciešama palīdzība.

Tāpat tajā tiek stāstīts par cilvēkiem, kas šo palīdzību sniedz. Raidījumu vada žurnālistes Olga Avdeviča un Rita Troškina.

Programma notiek sadarbībā ar Ziedot.lv. Šīs organizācijas speciālisti palīdz noskaidrot katra raidījuma tēmu – mērķi, kam tiek vākti ziedojumi konkrētajā nedēļā.

Raidījuma “Zaļā lampa” ēterā skan sarunas par žēlsirdību un labestību ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem – aktieriem, mūziķiem, sportistiem. Vienlaikus raidījums klausītājus iepazīstina ar to cilvēku stāstiem, kuriem nepieciešama palīdzība.

Programma organizē arī speciālus labdarības pasākumus – dzejas vakarus, tirdziņus, koncertus, izstādes un izrādes.

Raidījumu tapšanā piedalās psihologi, rakstnieki, ārsti. Tās viesi - plaši pazīstami un talantīgi cilvēki, tostarp aktieri Lilita Ozoliņa, Mirdza Martinsone, Veronika Plotņikova, Jakovs Rafalsons, režisori Jānis Streičs, Alla Sigalova, Māris Martinsons, mūziķi un dziedātāji Inese Galante, Intars Busulis, Laima Vaikule, Marija Naumova, izcili Latvijas sportisti Valdis Valters, Jeļena Prokopčuka, Ineta Radēviča, olimpisko spēļu čempions džudo Vsevolods Zeļonijs, arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs un daudzi citi.

Skaties raidījuma ierakstu ar mecenātu Borisa un Ināras Teterevu dalību:

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.