Raidījumu un teātra izrāžu cikls "Teātris.zip" piedāvā Latvijas sabiedrībai – dažādu paaudžu televīzijas skatītājiem un arī nākotnes auditorijām unikālu ieguvumu – izvērstu labāko un skatītāju iecienītāko teātra izrāžu demonstrējumus Latvijas Televīzijā, kā arī šodienas labāko teātra izrāžu ierakstu izveidi pārraidīšanai nākotnē.

"Teātris.zip" atklāja 2012. gada rudenī.

Kopš 2012. gada rudens "Teātris.zip" sezonās Latvijas iedzīvotājiem ir bijusi iespēja vērot 133 dažādu laiku Latvijas teātru labāko izrādi ierakstā un tiešraidēs. Paralēli Latvijas Televīzija veikusi Rīgas un reģionu teātru 97 labāko izrāžu ierakstus. Tās ir izrādes, kas iekļautas Latvijas kultūras kanonā, kā arī iestudējumi, kas uzskatāmi par sava laika zīmēm.

Uzziniet vairāk par rezultātiem INFOGRAFIKĀ (rezultāti līdz 31.12.2016.).

"Teātris.zip" jaunākie raidījumi O.Rubeņa vadībā ir skatāmi www.ltv.lv, Teātris.zip sadaļā. Taču, lai padarītu teātra mākslu pieejamu vēl plašākai auditorijai, Latvijas Televīzija sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu izveidojusi arī "Teātris.zip" īpašo izrāžu izlasi internetā. Tajā izrādes ir pieejamas neierobežotu laiku, atšķirībā no jau ierastās iespējas ēterā redzētās izrādes skatīties nedēļu. Raidījumu cikla "Teātris.zip" arhīvu aicinām skatīties šeit.

Raidījumu un teātra izrāžu virkne "Teātris.zip" turpinās arī 2016./2017. sezonā.

 

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.