Programmas mērķis ir sniegt atbalstu biedrību un nodibinājumu aktivitātēm, padarot raitāku to darbu, lietojot datorus, biroja tehniku un ar tiem saistītās lietojumprogrammas.

Programmas ietvaros Borisa un Ināras Teterevu fonds piešķir atbalstu apmaksāta datorspeciālista pakalpojuma veidā sabiedriskā labuma organizācijām, kas darbojas Rīgas pilsētas un apkārtējo novadu teritorijā un darbības nodrošināšanai izmanto 1 - 10 datorus.

Izvēlētajām organizācijām atbalstu piešķir uz vienu gadu ar iespēju atbalsta termiņu pagarināt. 

Šobrīd datorspeciālista atbalstu saņem:

Biedrības “Rīgas aktīvo senioru alianse” valdes priekšsēdētāja Terēzija Mackare atzīst, ka mūsdienās ir pašsaprotami lietot datoru – gan darbā, gan arī sadzīves lietu risināšanai. Biedrības pārziņā esošos datorus seniori lieto ikdienā, tādēļ tiem ir jābūt darba kārtībā. Viņa atzīst, ka fonda programma ir atspaids biedrības darbībai. “Jādzīvo ar prieku, jāraugās nākotnē, jāizmanto jauno tehnoloģiju iespējas,” iedvesmo T.Mackare.

Kā pieteikties atbalstam?

Pieteikumu var sūtīt jebkurā laikā (līdz tiek izsmelts gada finansējums).

Lai iesniegtu pieteikumu atbalsta saņemšanai, organizācijai jāaizpilda pieteikuma veidlapa, kas jānosūta elektroniski uz .

Pirms pieteikuma iesniegšanas aicinām iepazīties ar programmas “Datorspeciālista padoms bezpeļņas organizācijām Rīgā un tās apkārtnē” nolikumu un pakalpojumu aprakstu.

Jautājumus aicinām iesūtīt elektroniski uz

Pieraksties jaunumiem

Par fonda aktualitātēm visagrāk uzzināsiet, piesakoties jaunumu saņemšanai e-pastā.